مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران خبر داد؛

تهیه بسته تشویقی ویژه املاک اوقافی در بافت های فرسوده تا بیست روز آینده

تهیه بسته تشویقی ویژه املاک اوقافی در بافت های فرسوده تا بیست روز آینده
مهدی هدایت تصریح کرد: با هدف تسریع در روند بازآفرینی و رفع موانع نوسازی پلاک های اوقافی در بافت های فرسوده، بسته تشویقی ویژه املاک اوقافی تا بیست روز آینده جهت پیشنهاد به مراجع ذیصلاح تهیه و تدوین می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، مهدی هدایت در جلسه کمیته امنیتی حقوقی ستاد بازآفرینی شهر تهران که با حضور معاون استانداری تهران، مدیرکل امنیتی، فرماندار تهران، شهردار منطقه 19 و سایر اعضاء این کمیته برگزار شد از تهیه بسته تشویقی اوقافی تا بیست روز آینده برای حل مشکلات ثبتی ، مالکیتی پلاک های اوقافی واقع در محدوده بافت­های فرسوده تهران خبر داد.

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به افزایش آمار صدور اسناد مالکیتی در بافت های فرسوده، عنوان کرد: در شش ماهه سال 1401 تعداد 60 مورد اخذ سند و رای مثبت صادر شده است در حالیکه در نیم سال 1402 شاهد صدور تعداد 350 مورد اخذ سند و رای مثبت در بافت­های فرسوده بوده­ایم که نشانگر رشد 6 برابری نسبت به دوره مشابه بوده است.

در این جلسه مقرر شد موضوعات محلات دارای مسائل حقوقی، مالکیتی همچون فرحزاد، حصارک و محلات مناطق 19 و 20 در دستور کار بعدی کمیته حقوقی قرار گیرد.

۱ آبان ۱۴۰۲
https://nosazi.tehran.ir |
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.