مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد؛

عزم جدی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برای توافق با مالکین بخش خصوصی

شنبه 31 تیرماه 1402
عزم جدی اداره کل راه و شهرسازی استان تهران برای توافق با مالکین بخش خصوصی
اداره کل راه و شهرسازی استان تهران آمادگی خود را برای توافق با مالکین حقیقی و حقوقی زمین‌های بزرگ مقیاس در استان تهران اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (تهران)، حسین جنتی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: با توجه به درخواست‌ها متعدد از جانب افراد حقیقی و حقوقی و متقاضیان بخش خصوصی، آمادگی خود را برای بازدید از املاک و ظرفیت سنجی اراضی جهت الحاق به شهرها در صورت طی فرآیندهای قانونی و تصویب نهایی شورای عالی شهرسازی و معماری اعلام می‌کنیم.

وی گفت: روسای شهرستان‌ها در حوزه راه و شهرسازی نیز موظفند استعلامات لازم را از دستگاه‌های ذیربط با سرفصل‌های مربوط به بررسی اراضی بر اساس نقشه‌های فرونشست، رعایت حریم گسل‌ها، خطوط انتقال نیرو، حریم شهرک‌های صنعتی، عدم وقوع در حوزه‌های چهارگانه‌ی  زیست محیطی وحوزه‌های زیست محیطی و حوضه‌های آبریز و همچنین ضوابط پهنه بندی و ... اخذ نموده و پس از تشکیل و تکمیل پرونده و توافق با مالکین در شهرهای استان تهران هر چه سریعتر اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: به دنبال آن هستیم تا از تمام ظرفیت‌های قانون جهش تولید مسکن برای تولید و عرضه بیشتر مسکن به شهروندان استفاده کنیم.

۳۱ تیر ۱۴۰۲
http://news.mrud.ir |
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.