طرح نهضت ملی مسکن؛

شروع عملیات آماده سازی ۶۲ هکتار زمین برای تحویل به متقاضیان نهضت ملی مسکن در شهر گراش

سه شنبه 10 مردادماه 1402
شروع عملیات آماده سازی ۶۲ هکتار زمین برای تحویل به متقاضیان نهضت ملی مسکن در شهر گراش
عملیات آماده‌سازی ۶۲ هکتار زمین در شهر گراش به استعداد ۵۰۳ واحد مسکونی ویلایی جهت واگذاری به اقشار ثبت نام کننده در طرح نهضت ملی مسکن آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (لارستان)، حسن شبانی مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از شروع عملیات آماده‌سازی ۶۲ هکتار زمین معروف به اراضی تنگ حسین  در شهر گراش خبر داد.

شبانی با بیان اینکه عملیات آماده‌سازی ۶۲ هکتار زمین معروف به اراضی تنگ حسین در شهر گراش شروع شده، افزود : به استعداد ۵۰۳ واحد مسکونی ویلایی جهت واگذاری به اقشار ثبت نام کننده در طرح نهضت ملی مسکن  توسط پیمانکار در حال انجام است.

وی افزود: آخرین اطلاعات و آمار وضعیت متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در شهر گراش نشان می دهد تاکنون بیش از ۵۴۴۶ نفر برای این طرح ثبت نام کردند که بیش از ۲۲۴۳ نفر حائز شرایط دریافت زمین هستند که به تعداد این افراد زمین لازم جهت ساخت واحد های مسکونی تامین شئه است.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان با اشاره به اینکه : در حال حاضر از ۳۵۲ نفر نفر ثبت نام شده در طرح جوانی جمعیت شهر گراش تاکنون برای ۱۱۳ مورد زمین تامین شده که در مرحله واگذاری است، خاطر نشان کرد : متقاضیانی که زمان تولد فرزند سوم یا بیشتر آن‌ها بعد از ۲۴ آبان ۱۴۰۰ باشد، می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به آدرس:Saman.mrud.ir ثبت نام و نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

۱۰ اَمرداد ۱۴۰۲
http://news.mrud.ir |
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.