مدیرعامل بانک مسکن در همایش سراسری مدیران ارشد بانک‌ها در مشهد عنوان کرد؛

همراهی بانک مسکن در پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن

همراهی بانک مسکن در پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن
مدیرعامل بانک مسکن در همایش سراسری مدیران ارشد بانک‌ها در مشهد تاکید کرد: بانک مسکن به عنوان بانک تخصصی و حرفه‌ای در طرح نهضت ملی مسکن در خدمت تامین مسکن مردم بوده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در همایش سراسری مدیران ارشد در مشهد با اشاره به این که شبکه بانکی در موقعیت و جایگاهی قرار دارد که به مردم خدمت می‌کند، گفت: شاید کمتر شغلی با حجم کاری و نتایج مثبت کار همکاران ما در بانک مسکن موجب جلب رضایت مردم باشد و معتقدم هر لبخندی بر لبان مردم نقش می‌بندد و دغدغه‌هایی که از روی دوش مردم برداشته می‌شود، رضایت الهی را در پی دارد.

حسینی افزود: این فرصت مناسبی برای شبکه بانکی است که در کنار خدمت به مردم در مسیر الهی حق و تکالیف شرعی حرکت می‌کند.

وی تصریح کرد: ارزیابی عملکرد شش ماهه نخست سال ۱۴۰۲ بانک مسکن امروز به نقد و بررسی گذاشته می‌شود که مشاهده کنیم تا چه میزان به اهداف انگیزشی و انرژی‌بخش دست پیدا کرده‌ایم.

وی با اشاره این که بانک مسکن با عنوان بانک تخصصی و حرفه‌ای در طرح نهضت ملی مسکن در خدمت تامین مسکن مردم بوده است، گفت: این همایش فرصت خوبی برای ارکان مدیریتی بانک محسوب می‌شود که با تبادل افکار و بررسی دغدغه‌ها، چالش‌ها و نیازها، چرخه حرکت خدمت به مردم را صیقل زند.

بازدید مدیرعامل بانک مسکن از شعب مشهد

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن، عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در حاشیه همایش مدیران ارشد این بانک از سه شعبه برتر شهر مشهد مقدس بازدید کرد. حسینی در این بازدید با کارکنان شعبه‌های مرکزی، سعدآباد و امامت دیدار و گفت‌وگو و از تلاش همکاران در ارائه خدمات گسترده به مشتریان تشکر کرد.

مدیرعامل بانک مسکن در این بازدید از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات شعبه‌های مشهد قرار گرفت و ضمن شنیدن سخنان کارکنان در بخش‌های مختلف رهنمودهای لازم را برای رفع مسائل مطرح شده ارائه کرد.

حسینی در بخشی از بازدیدها با مشتریان و سرمایه‌گذاران قدیمی بانک مسکن هم به گفت‌وگو پرداخت و به دغدغه‌ها و مشکلات مطرح شده پاسخ داد.

مدیرعامل بانک مسکن در این بازدیدها بر ارائه خدمات خالصانه کارکنان تاکید و اظهار کرد: کارکنان بانک مسکن با همه توان در راستای ارتقای خدمات جذب مشتری و منابع جدید تلاش می‌کنند که جای تقدیر دارد و امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد رشد و ارتقا تمام شعب بانک مسکن سراسر کشور باشیم.

وی همچنین به طراحی خوب شعبه‌های برتر بانک‌ مسکن مشهد اشاره و تصریح کرد: طراحی‌های خوب و زیبای شعب بانک مسکن در جذب شهروندان خیلی تاثیرگذار است که در شهر مشهد این فضا مهیا شده است و قطعاً مردم از خدمات متفاوت بانکی استقبال خیلی خوبی می‌کنند.

حسینی در ادامه سخنان خود به تلاش وافر کارکنان بانک مسکن اشاره کرد و افزود: همکاران ما در استان‌ها با وجود تمام تنگناهایی که وجود دارد، صادقانه تلاش می‌کنند تا رضایت کامل مشتریان را به دست آوردند.

۲۲ مهر ۱۴۰۲
http://news.mrud.ir |
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.