ساخت خانه در ماه با هدف اجاره به مشتری! | روش ساخت جالب و ماندگار

ساخت خانه در ماه با هدف اجاره به مشتری! | روش ساخت جالب و ماندگار
رندرهای سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد که خانه‌های ساخته شده در ماه چگونه می‌توانند باشند. افراد عادی می‌توانند برای اقامت در پایگاه ماه، پول بپردازند که از این منظر آن را شبیه به AirBnB می‌کند. برنامه‌ریزی ساخت این خانه‌ها هنوز در مراحل اولیه است، اما امید می‌رود که ساخت‌وساز تنها چند دهه دیگر تمام شود.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه سان، این خانه‌ها از بتن قمری ساخته می‌شوند. در بتن قمری موادی که روی‌ماه وجود داشته‌اند تا ساختاری قوی ایجاد کنند، به‌کار می‌رود.

رندرهای سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد که خانه‌های ساخته شده در ماه  چگونه می‌توانند باشند. افراد عادی می‌توانند برای اقامت در پایگاه ماه، پول بپردازند که از این منظر آن را شبیه به AirBnB می‌کند. برنامه‌ریزی ساخت این خانه‌ها هنوز در مراحل اولیه است، اما امید می‌رود که ساخت‌وساز تنها چند دهه دیگر تمام شود.

ICON شرکت مستقر در ایالات متحده است که از این پروژه ناسا حمایت می‌کند. هدف آن استفاده از روش‌های چاپ سه‌بعدی برای ایجاد خانه‌های عجیب و غریب است. از این روش به‌عنوان سیستم المپوس یاد می‌شود.

وب سایتICON توضیح داد: «سیستم Olympus ICON» درنظر گرفته شده است که یک سیستم ساخت‌وساز چند منظوره باشد که در درجه اول از منابع محلی قمری و مریخی به‌عنوان مصالح ساختمانی استفاده می‌کند تا تلاش‌های ناسا و همچنین سازمان‌های تجاری برای ایجاد حضور پایدار در ماه را افزایش دهد.

۱۵ مهر ۱۴۰۲
http://kadsa.ir |
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.