در مهرماه سال جاری انجام شد؛

واگذاری زمین برای ساخت ۲۳۵ واحد ویلایی طرح نهضت ملی مسکن در سیب و سوران

واگذاری زمین برای ساخت ۲۳۵ واحد ویلایی طرح نهضت ملی مسکن در سیب و سوران
رییس اداره راه و شهرسازی سیب و سوران در جنوب شرق سیستان و بلوچستان از واگذاری زمین برای ساخت ۲۳۵ واحد ویلایی طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان به متقاضیان واجد شرایط خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(سیستان و بلوچستان)، عبدالعلیم درازهی رییس اداره راه و شهرسازی سیب و سوران افزود: در افق چهار سال طرح نهضت ملی مسکن شهرستان سیب و سوران ساخت ۱۴۲۴ واحد مسکونی ویلایی پیش بینی شده است که برای اجرای هر چه سریعتر و بهتر این طرح ۱۱۰ هکتار زمین تامین شد.

وی ادامه داد: در این راستا سال گذشته عملیات ساخت ۴۴۶ واحد ویلایی طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آغاز شد که در حال حاضر متوسط پیشرفت فیزیکی آنها به حدود ۳۰ درصد رسیده است.

رییس اداره راه و شهرسازی سیب و سوران تصریح کرد: همچنین همکاران ما در این اداره در مهرماه سالجاری بعد از تایید نهایی متقاضیان واجد شرایط، زمین برای ساخت ۲۳۵ واحد ویلایی دیگر به متقاضیان مورد نظر در این شهرستان واگذار کردند تا این طرح با شتاب بیشتری در منطقه اجرا شود.

درازهی با بیان اینکه سیاست اصلی وزارت راه و شهرسازی ساخت واحدهای یک طبقه حیاط دار در شهرهای واجد شرایط است، افزود: ساخت واحدهای ویلایی ضمن داشتن مزایایی همچون هزینه‌ و مدت زمان کمتر در ساخت با معماری سنتی منطقه ما همخوانی و سازگاری بیشتری دارد.

۱۷ مهر ۱۴۰۲
http://news.mrud.ir |
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.