معاون بنیاد مسکن:

بیش از ۱۴۲ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرها وارد فاز عملیاتی شد

یکشنبه 11 تیرماه 1402
بیش از ۱۴۲ هزار واحد نهضت ملی مسکن در شهرها وارد فاز عملیاتی شد
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از عملیاتی و اجرایی شدن بیش از ۱۴۲ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن توسط آن بنیاد در شهرها خبر داد.

حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد تشریح کرد و گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۴۲ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن توسط بنیاد در شهرها وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: از تعداد واحدهای آغاز شده توسط بنیاد مسکن در شهرها ۷۰ هزار واحد بنیاد ساخت و ۷۳ هزار واحد نیز توسط گروه‌های ساخت در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد در حال اجراست.

سهرابی همچنین در خصوص تامین اراضی اجرای نهضت ملی مسکن در شهرها توضیح داد: اراضی ساخت ۲۳۲ هزار واحد مسکونی نهضت ملی تامین شده است که از این میزان اراضی تامین شده اراضی احداث ۱۷۸ هزار واحد قابلیت ساخت و تعریف پروژه را داشتند که توسط بنیاد تعریف پروژه انجام شد.  

یادآور می شود، بنیاد مسکن تعهد کرده است تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد مسکن نهضت ملی را اجرایی کند که بخشی از آن واحدهای در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد و بخشی نیز در روستاها احداث می‌شود.

۱۱ تیر ۱۴۰۲
http://news.mrud.ir |
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.