با حضور مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران و بانک مسکن:

عملیات احداث مسکن در یکی از محلات بافت فرسوده تهران آغاز شد

عملیات احداث مسکن در یکی از محلات بافت فرسوده تهران آغاز شد
پروژه چندمنظوره مقدم تهران در زمینی به مساحت ۱۵ هزار و ۵۶۶ متر مربع و زیر بنای ۶۳ هزار و ۸۵۶ مترمربعی در منطقه ۱۷ تهران با هدف تامین واحدهای مسکونی، فرهنگی، اداری، تجاری و خدماتی با کیفیت برای مردم این منطقه و تغییر در بافت و ایجاد فضای رقابتی کلنگ خورد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از پایگاه خبری بانک‌مسکن، آیین کلنگ‌زنی «پروژه مسکن مقدم تهران» امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ با حضور محمد آیینی، معاون وزیر راه‌وشهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، سیدعباس حسینی، مدیرعامل بانک‌مسکن و سایر مدیران در محل پروژه برگزار شد.

پروژه چندمنظوره مقدم تهران در زمینی به مساحت ۱۵ هزار و ۵۶۶ متر مربع و زیر بنای ۶۳ هزار و ۸۵۶ مترمربعی در منطقه ۱۷ تهران با هدف تأمین واحدهای مسکونی، فرهنگی، اداری، تجاری و خدماتی با کیفیت برای مردم این منطقه و تغییر در بافت و ایجاد فضای رقابتی کلنگ خورد.

این پروژه با بهره گیری از دانش روز و بومی سعی دارد در حوزه به‌کارگیری شرکت‌های دانش بنیان داخلی فضایی را برای آغاز ساخت و ساز نوین در تهران ایجاد کند.

مقدم تهران با معماری منحصربه‌فرد و دسترسی به مترو دید ۳۶۰ درجه‌ای به تهران، قطعاً پس از ساخت، به یکی از مجتمع‌های چندمنظوره شاخص تبدیل خواهد شد که به‌دلیل قرارگیری در کنار بزرگ‌ترین بوستان خاورمیانه (بوستان ولایت) برای متقاضیان و ساکنین ایجاد ارزش افزوده خواهد کرد.

۱۷ بهمن ۱۴۰۲
http://news.mrud.ir |
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.